Szanowni Rodzice przyszłorocznych pierwszoklasistów,

rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym i równocześnie trudnym momentem nie tylko dla Waszych dzieci, ale także dla Was samych. Nowe miejsce, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki, nowe wymagania i zasady panujące w klasie mogą stanowić dla pierwszoklasisty źródło stresu, a dla Państwa podstawę niepewności co do tego, jak dziecko sobie poradzi w nowym środowisku i z jakim skutkiem podejmie nową rolę – rolę ucznia. Chcemy, więc dostarczyć Państwu kilku rad i wskazówek odnośnie tego, jak możecie wesprzeć proces adaptacji Waszej pociechy do środowiska szkolnego, przedstawić organizację roku szkolnego 2021/2022, a także zapoznać z wychowawcami klas i zasadami współpracy z nimi.

Wobec powyższego zapraszamy Rodziców uczniów klas 1 na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w szkole 30 sierpnia 2021 r. o godzinie 17.00. Prosimy o zarezerwowanie wskazanego terminu, ze swojej strony będziemy wysyłać także wiadomość przypominającą na kilka dni przed planowanym spotkaniem.